[]


در جشن‌های هفته‌نامه چلچراغ (۱۳۸۵ ـ ۱۳۹۶)

در جشن‌های هفته‌نامه چلچراغ

پوران شریعت‌رضوی از سال ۱۳۸۵ در جشن‌های هفته‌نامه چلچراغ حضوری مداوم و فعال داشت. در جشن شب چله چلچراغ در سال ۱۳۸۶ نشان ویژه‌ی چلچراغ با عنوان «افتخارآفرینان ایران» را که از سوی خوانندگان این مجله اهدا می‌شود دریافت کرد. یک سال پیش از آن نیز قیصر امین‌پور که نشان فرزانگی را از خوانندگان هفته‌نامه دریافت کرده بود آن را روی صحنه به پوران شریعت‌رضوی اهدا کرد.

در این مراسم قيصر امين‌پور این عمل را چنین توضیح داد: «من هيچ  وقت عادت ندارم هيچ جايزه اي را بگيرم. يادم هست زماني که دانش آموز دبيرستاني بودم آرزو داشتم يک روز دکتر شريعتي را از دور ببينم، اما هيچ وقت محقق نشد. امروز مي خواهم اگر شما اجازه بدهيد اين جايزه (نشان فرزانگي) را به عنوان يکي از شاگردان کوچک دکتر شريعتي به ايشان تقديم کنم.»
پوران شريعت رضوي، همسر دکتر شريعتي:  «نويسنده را جز خواننده اش هيچ قدرتي نمي تواند خاموش کند. اگر دکتر شريعتي به خاطر نسل جوان به قول خودش، تمام هستي اش را داد، اين شما هستيد که شريعتي را زنده نگه داشتيد.»

 

تصاویری از حضور پوران شریعت‌رضوی در جشن‌های شب چله چلچراغ در سال‌های مختلف:نویسنده : اپراتور سایت تاریخ ارسال : آوریل 11, 2019 823 بازدید       [facebook]