[]


معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده برگزار می‌کند: مسابقه کتاب‌خوانی «فاطمه فاطمه است»(۲۹ خرداد ۱۳۹۷)

photo_2018-06-28_00-32-53

معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده هم زمان با «سالگرد شهادت معلم انقلاب دکتر علی شریعتی» مسابقه کتاب خوانی در باره کتاب  «‌فاطمه فاطمه است» برگزار می‌کند. موضوع مسابقه در پنج محور چنین اعلام شده است: خلاصه نویسی کتاب در ۵۰۰ کلمه،‌تحلیل مهمترین فراز های زندگی حضرت فاطمه از دیدگاه کتاب در ۲۰۰ کلمه، بهترین راه کار کتاب برای سبک زندگی امروز در ۲۰۰ کلمه، چرا فاطمه فاطمه است؟ در ۲۰۰ کلمه، چه رویکردی کتاب فاطمه فاطمه است را از دیگر کتابهای منتشر شده در این زمینه متمایز می کند؟ در ۲۰۰ کلمه .

در این مسابقه اعلام شده است که علاقه مندان می‌توانند مطالب خود را تا ۳۱ تیرماه ۱۳۹۷ به پست الکترو نیکی معاونت امور زنان و خانواده ارسال کنند. به پنج اثر از میان پاسخ‌ها و مطالب ارسالی نیم سکه بهار آزادی تعلق خواهد گرفت. لازم به ذکر است که خانم معصومه ابتکار در کانال تلگرامی خود با درج این خبر  نوشته است: « دعوت می‌کند با مطالعه این اثر ارزشمند در این مسابقه شرکت کنید.»

این اولین بار است که اثری از آثار شریعتی از سوی نهاد دولتی توصیه می‌شود و بابت آن سکه اهدا می‌گردد.نویسنده : اپراتور سایت تاریخ ارسال : ژوئن 30, 2018 253 بازدید       [facebook]